Уряд України виділить 6 млрд гривень на допомогу безробітним

Нещодавно уряд ухвалив рішення про виділення 6 млрд грн на допомогу безробітним і частково безробітним. Враховано також необхідність допомоги малому та середньому бізнесу, щоби підприємці могли виплатити зарплати працівникам. 

Про це йдеться на сайті Мінекономіки України. На позачерговому засіданні уряд прийняв постанову “Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття”.

У повідомленні вказана сума виділених коштів (6 млрд грн) та уточнюється план реалізації виплат: 1,277 млрд грн — допомога безробітним, 4,723 млрд грн — допомога частково безробітним. Мінімальний розмір допомоги безробітним збільшили до 1000 грн, раніше цей показник дорівнював 650 грн. 

Зазначається, що виплати будуть проводитися відразу ж після реєстрації, а не через 7 днів. Звільненим за власним бажанням також буде виплачуватися допомога з першого дня, а не з 91, як раніше. Постановою передбачені виплати малому та середньому бізнесу для нарахування зарплат працівникам, яким скоротили години роботи. 

Уряд України виділить 6 млрд гривень на допомогу безробітним | MIZEZ

Джерело фото: thepage.ua

Міністр економрозвитку Ігор Петрашко зазначив, що ця постанова допоможе надати підтримку безробітним і запобігти збільшенню їхньої кількості, адже малому та середньому бізнесу буде чим платити зарплати. 

Редакційна команда MIZEZ