Определены имена победителей конкурса "Перспективный агрополитик Украины 2020"

Перспективный агрополитик Украины 2020. Определены имена победителей!, об этом сообщает MIZEZ

Ассоциация «Украинский клуб аграрного бизнеса», образовательный проект «Агрокебеты» и онлайн-издание AgroPortal.ua объявляют результаты в конкурсе «Перспективный агрополитики Украины 2020».

За результатами онлайн-голосування та за результатами голосування експертної ради, переможцем стає студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України Юлія Олар.

Відмітимо, що найбільший бал від Експертної ради отримав студент Інституту економіки та прогнозування НАН України Володимир Бужан.

Результатита оцінки Експертної ради зведені до 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного конкурсанта від онлайн-голосування — 50, від Експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 10 вересня 2020 р. у ході . На захід буде запрошено 10 фіналістів.

Усі 10 фіналістів отримають: 1) іменні сертифікати учасника конкурсу, 2) можливість працевлаштування в УКАБ після проходження співбесіди, 3) цінні подарунки від партнерів конкурсу.

Переможцям конкурсу буде організовано додатково курси риторики, лідерства, аналітичних знань, законодавчої творчості, надані необхідні умови для професійного зростання.

Нагадаємо, що мета : визначити талановиту молодь — майбутніх перспективних агрополітиків, надати їм навчання від професіоналів-практиків аграрної політики України та забезпечити їм необхідні умови для професійного зростання.

«У всіх країнах є практика підготовки кадрового резерву. Якщо говорити, наприклад, про німецький досвід, то тут кожна політична сила має власний кадровий резерв у формі спеціальних фондів підтримки для молоді та проведення з ними певної політичної роботи. Таким чином, коли ці люди виходять на політичну арену, вони вже пройшли усі командоутворюючі ігри і точно знають, яка стратегія і яка політика має бути у тієї чи іншої політичної сили», — зазначає президент УКАБ, голова Наглядової ради проєкту «Агрокебети» Алекс Ліссітса, говорячи про конкурс.

На його переконання, «Україні ще не пізно почати готувати подібні кадри зараз, адже з кожним роком ситуація буде складнішою, тому на ключові політичні посади залучатимуть людей, які не розуміють елементарного — що таке система державного управління».

Для довідки: конкурс «Перспективний агрополітик України 2020» проведено в рамках проєкту «Агрокебети Онлайн».

Партнерами проєкту «Агрокебети Онлайн» стали компанії Юпітер 9 Агросервіс та Syngenta.