Українські аграрні підприємства ухилялись від сплати податків, заборгувавши 260 млн гривень

Нещодавно в офісі генерального прокурора було розпочато процесуальне керівництво за фактом ухилення від податків у великих розмірах. Було встановлено що українські аграрні підприємства заборгували державі 260 млн гривень. Вони розробили фіктивні схеми, за якими вдалося відмивати кошти у великих розмірах.

Українські аграрні підприємства ухилялись від сплати податків, заборгувавши 260 млн гривень Mizez

Деталі слідства

Слідство на даний момент встановило, що великі суб’єкти господарювання купували сільськогосподарську продукцію, розраховуючись готівкою. А далі такі оборудки оформлювалися із компаніями, які мають всі ознаки фіктивності. Таким чином, до державної казни не потрапляли значні суми коштів. Все відбувалося протягом 2018-2019 років – і ось зараз схему вдалося розкрити та розпочати судове провадження.

В результаті санкціонованих обшуків, які були проведені в офісах компаній, було вилучено комп’ютерну техніку, бухгалтерські документи та інші записи, які підтвердили проведення «неіснуючих» операцій. Тут же були знайдені печатки фіктивних підприємств, готівку, а також цінні предмети мистецтва. Зараз слідчі дії ще тривають.

Щоб отримувати новини вчасно, підпишись на наш телеграм-канал

Редакційна команда MIZEZ.

Денис Кулішов

Схожі статті по темі: